logo AutoStory

Reklamace

Reklamace

Při koupi ojetého auta se to může stát každému. Reklamace se dějí na denním pořádku, a proto bych vám rád ukázal svůj pohled na danou věc.

Při koupi ojetého vozu máte záruku 6 měsíců od prodejce na skryté závady. (Nepočítám do této kategorie auta starší 10 let. Tam vám nikdo nemůže zaručit, že auto bude v pořádku, a proto je potřebná důkladná kontrola před koupí). 

Před tím, než si koupíte jakékoliv auto, tak si ho pořádně zkontrolujte. Napsal jsem na to téma článek: “Na co si dávat pozor při koupi ojetého vozu”. 

Běžte do autorizovaného servisu, kde se Vám podívají na vše potřebné a řeknou Vám v jakém je auto stavu. Určitě ho nechte napíchnout i na diagnostiku. Pokud máte známého technika, tak doporučuji udělat úplně tu stejnou věc. Jestli se Vám něco na autě nezdá, tak se nebojte zeptat i technika. Za nevědomost se potom většinou platí.

Když už dojde na reklamaci, tak nejezděte do svého servisu, ale vždy zavolejte prodejci a domluvte se. Jestli si opravu zařídíte sami a potom jenom dáte prodejci fakturu, tak Vám reklamaci nikdo neuzná.

 

S pozdravem 

Bartoš Patrik

www.auto-story.cz

tel: +420774233773

Kontaktujte nás

Tel: +420 774 101 310
Tel: +420 774 233 773 (DE/EN)

Email: autostory77@gmail.com


AutoStory.cz na Faceboku